ALOVALE 6 yıllık sektör deneyimi olan İXİR İSTANBUL GRUP bünyesinde faaliyet göstermektedir. Yeni yılda yeni bir hizmet sunan ALOVALE ekibi, restaurant, eğlence mekanları gibi alanlarda müşterisine aşağıdaki olanakları sağlayacaktır.

* Yeni trafik yasasına göre alkollü araç kullananlara 6 ay süreyle ehliyetlerine el konulduğu ve min. 600 TL trafik cezasının düzenlenebildiği karayollarında, müşterisini uygun bir tarife ile taşıyacaktır.

* Özellikle istatistikler göstermektedir ki ölümle sonuçlanan trafik kazalarının %90’ı alkollü araç kullanmak sebebiyledir. Projemiz bu anlamda hayat riskini teminat altına alır.

* BUGÜN ALKOL ALMAYACAĞIM ÇÜNKÜ ARABAMLA ÇIKTIM DERDİNE SON.

Alovale'den hizmet almaya karar veren müşteri; 0533 634 96 96 numaralı telefonu arar, yurtdışından ithal ettiğimiz katlanabilir motosikletleriyle, şık görünümlü ve deneyimli şoförlerimiz ihtiyaç duyulan her an haftanın 7 günü hizmeti verir.

Nasıl mı? Şoförlerimiz motosikletlerine atlayıp olduğunuz yere gelir. Motorunu katlayıp özel çantasına koyarak arabanızın bagajına yerleştirir, şık görünümüyle arabanızın şoför koltuğuna geçerek gitmek istediğiniz yere kadar size refakat eder.